Division Two Player Averages

Player Team Played Won %
Bob Bent Carlton Club B Coburg 48 43 90
Tommy Ryan Carlton Club C 42 32 76
David Kay Ramsbottom Town C 36 30 83
Keith Howarth Ramsbottom Town D 45 29 64
Simon Brooke Maccabi B 42 29 69
Derek Watmough Carlton Club B Coburg 45 29 64
Mike Brierley Prestwich TTC D 42 28 67
Jimmy Hewitt Carlton Club B Coburg 48 26 54
Graham Daniels Elton Vale SC ELPM A 33 26 79
George jones Hollinwood TTC 36 26 72
Rob Carter Elton Vale SC ELPM A 30 25 83
Eddie Kalinowski Polish Catholic Club 42 24 57
David Holme Hollinwood TTC 27 23 85
Andy Hamilton Seedfield B 45 21 47
John Bostock Carlton Club D 39 19 49
Sheldon Lee Maccabi B 39 17 44
Daniel Sheldon Maccabi B 33 16 48
Ian Lloyd Ramsbottom Town D 42 16 38
Paul Hutchinson Hollinwood TTC 27 15 56
Ian Cockcroft Elton Vale SC ELPM A 30 15 50
Dave holden Carlton Club C 30 15 50
Julian Nuttall Seedfield B 39 14 36
Ian Byrne Polish Catholic Club 36 13 36
Paul Carter Elton Vale SC ELPM A 18 13 72
Dennis Bradshaw Carlton Club D 30 13 43
David Jefferson Hollinwood TTC 24 13 54
David Cain Ramsbottom Town D 42 13 31
Ted Robakowski Polish Catholic Club 39 12 31
Ray Kay Ramsbottom Town C 33 12 36
Steve Evans Carlton Club D 21 11 52
Ian Boyle Seedfield B 27 11 41
Joe Redikin Hollinwood TTC 27 11 41
Felicity Pickard Ramsbottom Town C 24 10 42
Allan Auxilly Prestwich TTC D 24 9 38
Andy Hey Prestwich TTC D 27 9 33
Sam Kershner Maccabi B 15 9 60
Ray Isherwood Prestwich TTC D 33 8 24
Stuart Landes Maccabi B 9 7 78
Liquat Ali Polish Catholic Club 15 7 47
Jim Eardley Carlton Club D 36 6 17
Duncan Kay Carlton Club C 15 6 40
Jim Eardley Carlton Club C 15 5 33
Martin Ormsby Ramsbottom Town C 27 5 19
Tom Hurst Seedfield B 12 5 42
Sandy C Ramsbottom Town C 3 3 100
Stuart Carter Carlton Club C 9 3 33
Stuart Carter Carlton Club D 6 3 50
Paul Rourke Prestwich TTC D 3 2 67
John Bostock Carlton Club C 3 2 67
Alan Meltzer Maccabi B 6 2 33
Jason Pilling Ramsbottom Town C 3 1 33
Gareth Hey Prestwich TTC D 15 1 7
Adele Spibey Ramsbottom Town D 3 1 33
T Osman Hollinwood TTC 3 1 33
Steve Greaves Elton Vale SC ELPM A 3 1 33
Peter Buckley Elton Vale SC ELPM A 3 1 33
Rebecca Morris Ramsbottom Town D 3 0 0
Mark Speakman Carlton Club B Coburg 3 0 0
Peter Hill Polish Catholic Club 3 0 0
Peter Buckley Elton Vale SC ELPM A 0 0 0
John Biggins Carlton Club C 15 0 0
No Player Carlton Club C 3 0 0
Steve Siddall Seedfield B 12 0 0
Phil Wardle Carlton Club D 3 0 0
John Foster Carlton Club C 3 0 0

Doubles

Team Played Won %
Ramsbottom Town C 14 11 79
Prestwich TTC D 16 10 63
Carlton Club B Coburg 16 10 63
Seedfield B 15 10 67
Elton Vale SC ELPM A 13 7 54
Maccabi B 16 7 44
Hollinwood TTC 16 7 44
Ramsbottom Town D 15 7 47
Polish Catholic Club 15 6 40
Carlton Club C 15 5 33
Carlton Club D 15 3 20